Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Afrikai fehérhasú törpesüni...

Afrikai fehérhasú törpesüni miért ken fel egy adott kaját minden egyes alkalommal, mikor kapja?

Figyelt kérdés
Történetesen szárított halról van szó. Kapott már legalább 5-ször, és mindig újra habot csinált, és felkelte, mint az idegen szagokat, kajákat. De ezt már ismeri ugye..
2017. máj. 21. 22:10
 1/5 A kérdező kommentje:
Hozzátenném, hogy egyébként nagyon szereti.
2017. máj. 21. 22:11
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen sünim van, nekem a lisztkukaccal csinálja ezt. Barátom sünje a szárított hallal. Semmi baja nincs, nem kell aggódni, ez ilyen:D
2017. máj. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem aggódtam emiatt. :) Csak kíváncsi voltam, hogy miért csinálja vajon. Ne tudtam, hogy szoktak ilyet. :D
2017. máj. 21. 22:35
 4/5 anonim ***** válasza:
Az en malacom nagyon bolond, eloszor en is azt hittem, hogy egyedi problema, de az okat en sem tudom :)
2017. máj. 21. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
mert megjelöli a hejét
2017. máj. 22. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!