Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A törpe hörcsögöm evett...

A törpe hörcsögöm evett kenyeret. Mit tegyek? Meg fog halni?

Figyelt kérdés
Tegnap reggel a barátnőmmel reggeliztünk (velünk volt a hörcsög) és egy pillanatra kimentem mikor vissza mentem azt láttam, h eteti kenyérrel..egyből elvettem tőle és vissza raktam a ketrecbe. Másnap vagy is ma kezdtem el aggódni.😩😩

2017. jún. 18. 16:07
 1/8 anonim ***** válasza:
22%
Ez most komoly ? Én sokszor adtam enyéimnek. Túlzás, ami ezen az oldalon megy már.
2017. jún. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%
Nem lesz tőle semmi baja, de azért nem a legideálisabb táplálék neki, úgyhogy rendszeres ne legyen. Bár gondolom egyébként sem tervezted. :)
2017. jún. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
35%
#1 Ne vedd már komolyan. Vasárnap van, nincs iskola. A kérdező csak unatkozik.
2017. jún. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
71%
Rengeteg olyan összetevő van a kenyérben, ami nem jó a hörcsögnek. Nehéz kaja neki, megterheli a gyomrát. Ugyhigy többször ne kapjon. Se puhát, de szárazat.
2017. jún. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem fog meghalni .Csak a papírt ne egye meg.
2017. jún. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, nem állt szándékomban túlozni. Csak máshol meg azt olvastam, hogy megpuffad a gyomrában és elpusztul.😒
2017. jún. 19. 07:15
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ajánlom figyelmedbe ezt az oldalt: [link] :)

És a Hörcsög imádók nevű Facebook csoportot is.

2017. jún. 19. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

A kérdező kérdése jogos, aki ezt nem így látja és poénnak gondolja, az látszik, hogy fikarcnyit sem ért a hörcsögökhöz.

Kérdező, ne aggódj, nem fog belehalni. A kenyér nem öl gyorsan, csak lassan. Ez azt jelenti, hogy egy kis darabtól, ha megeszi, nem lesz baja, de ne kapjon többet. Hosszútávon, ha rendszeresen kapna, az lenne baj. A kenyér (ha száraz, ha puha) tele van a hörinek káros, emsézhetetlen dologgal (só, cukor, liszt, sütőpor, élesztő stb.) és ráadásul nagyon hizlaló és megterhelő kaja. Ezért hosszútávon tönrekteszi a bélflórát és a teljes emésztőrendszert. De egy alkalomtól nem lesz baj.

2017. jún. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!