Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Egy sün a garázsunkba ellett,...

Egy sün a garázsunkba ellett, és most ott van mellette két kis süni. Az anyasüninek mit adjunk enni? Vizet már kapott.

Figyelt kérdés
2017. júl. 15. 19:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%
gilisztát, tücsköt- bogarat, amit csak be tudsz fogni a kertben
2017. júl. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
81%
Sose zavarj egy fészeknyi kölyköt, az anyjuk elhagyja őket, ha megteszed, és mesterségesen kell felnevelni őket. Nekik százszor jobb az anyjukkal, aki sokkal sikeresebben tudja felnevelni őket, mint ember tudná.
2017. júl. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Amiket a háziasított sün táplálásánál írnak, az is jó neki? Pl. görénytáp, paradicsom, húsféle, bébiétel
2017. júl. 15. 19:31
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem akarom zavarni, de az anya szerintem tegnap óta ki sem jött onnan. Valamit kell ennie.
2017. júl. 15. 19:33
 5/12 anonim ***** válasza:
94%
Ha nagyon meg akarjátok lepni, akkor horgászboltban vegyetek, vagy kertben ássatok gilisztát. A simán vízben főtt csirkehús is jó (semmi só). De amúgy a macskatápot is megeszi, nem kell félteni. Ha gyenge, akkor a tasakos jobb, de aprószemű száraz táppal elvan. Megeszi a csigát is. Fűszeres ételt viszont még véletlenül se, nehogy baja legyen.
2017. júl. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
A sün éjjel jár ki élelemért, úgyhogy simán kimehetett. Víz legyen nekik a közelben.
2017. júl. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Zárt a garázs? Mert ha folyamatos kijárása van nem is biztos hogy gondoskodnotok kell a táplálásáról. Ha zárni kell, akkor amíg ilyen kicsik a sünik etethetitek az előbb említett dolgokkal, de semmiképp se oda rakd neki ahol van, hanem pár méterrel arrébb, ne zargasd azt a helyet ahova bújtak. Ő éjjel úgy is el fog indulni élelmet keresni, jó a szaglása és megtalálja.
2017. júl. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Ki tud menni a garázsból
2017. júl. 15. 20:09
 9/12 anonim ***** válasza:
89%
Nagyon fontos, hogy TEJET SEMMIKÉPP NE ADJATOK A SÜNNEK, mert elpusztul tőle!
2017. júl. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
80%
Nekem egy sün belemászott a görkorimba és a szivacsba ragadt,de mire észrevettem már csak a csontváza volt benne.:O Kiakadtam.Szóval a görkorit messzire dugd el előlük.
2017. júl. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!