Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Létezik a húsvéti nyúl?

Létezik a húsvéti nyúl?

Figyelt kérdés
Nem vagyok biztos benne,hogy létezik,de lehet,hogy igen.Kérlek,válaszoljatok,és ne tartsatok hülyének!
2010. máj. 21. 18:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
87%
Igen, úgy mint a télapó...
2010. máj. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Tényleg?
2010. máj. 21. 18:37
 3/16 anonim ***** válasza:
80%
Én nem nézlek hülyének.Sztem létezik,ja és én a mikulást láttam is egyik karácsony este.Nem hiszem hogy a nép csak úgy kitalálta hogy akk legyen a nyúl a húsvéthoz.Ennyi erővel legyen a pók a karácsonyhoz?....Én hiszek benne
2010. máj. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
0%
Nem, a szülők szokták mondani a gyerekeknek, hogy ne legyen olyan "egyhangú" a egész. Sokkalta nagyobb élményt nyújt, minthgya simán tudná a gyerek hogy az anyukája teszi a bokorba (vagy valahova) a tojást stb-t. Ha már gépezni tudsz, ebbe is legyél tisztába! Nem, nem nézünk hülyének, csak egy kicsit kicsinek ill. butuskánk:)
2010. máj. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
9%

Nem, a húsvéti nyúl csak mese! Azért lehet tudni, mert a kiscsirkével teljesen egyenrangú, de őt mégis "kifelejtették" a történetből... meg egyébként is, ha tényleg a nyuszi festené be a tojásokat, akkor közben hogyan jönne ki a kiscsirke... szóval ez így túl zavaros.

A télapó viszont tényleg létezik.

2010. máj. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
9%

akkor erre válaszoljatok nekem hogy ki az a marha aki kitalá

lta hogy a nyuszika tojja az ajándékot???? még a húsvéti nyuszit megértem hogy mondjuk azis puttonyba hozza vagy valami deh hogy a nyuszika tojik ajándékot ez elképesztő vagy csak nekem az ????

2010. máj. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
aaz előzőhöz 17/F
2010. máj. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
37%

Nem de a

rézfaszú bagoly és a medvedisznóember igen

2010. máj. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
51%
Nem mert a Jeti már régen megette!
2010. máj. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
62%
Nekem a télapó meg a jézuska azt mondta, hogy nem létezik...
2010. máj. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!