Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Törpenyúl hereszéna?

Törpenyúl hereszéna?

Figyelt kérdés
ehet törpenyúl házinyúlnak való, vastagabb szárú hereszénát?
2010. máj. 21. 22:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Ehet, a lényeg, hogy a széna jó minőségű legyen.
2010. máj. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nyugodtan adhatsz neki persze csak mértékkel jobb ha 1-2 napig hagyod száradni. Sima szemes kukoricát is. Rakd le legelni. Persze étrendje legfőképp /bármilyen/ zöldből álljon. Gyümölcsök, zöldségek.
2010. máj. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
ez elég száraz azzal nincs baj, de a minőségéről honnan tudom pontosan h jó e? a boltban olyan mintha kicsit szárazabb hosszúszárű füvet adnának, ez amit vidékről kaptam, vastagabb szárú, de elvileg nyulaknak adják ott. most összekevertem neki a kettőt, hogy megeszi e, azért nagy baja nem lehet, nem?
2010. máj. 21. 22:37
 4/4 anonim ***** válasza:
Add neki oda akkor nyugodtan. Csak arra ügyelj hogy miután már megázott ne add neki oda mert az már nem jó. Amúgy ha jó kis száraz nincs mitől félned. Ha megkóstolja és nem ízlik neki akkor ott fogja hagyni és nem lesz tőle semmi baja. DE biztosan ízleni fog neki, add bátran. /oroszlánfejű törpenyúl tulajdonos/
2010. máj. 22. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!