Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Szerintetek ciki ha egy 14...

Szerintetek ciki ha egy 14 éves fiúnak van két temgerimalaca?

Figyelt kérdés

Tudom , nem biztos, hogy jó kategória , de nem az a lènyeg...

Előre is köszi a válaszokat! :) :?



2017. aug. 15. 22:22
1 2
 11/17 anonim válasza:
100%
Fontos neked olyan srácok véleménye, akik szerint ciki szeretni az állatokat? Ha nagyon piszkálni akar valaki, úgyis talál rá okot. Hozzád hasonló barátokat kell keresni, akik szintén szeretik az állatokat, és amiket te is szeretsz, biztos vannak rendes fiúk is, nem csak "beképzeltek", ahogy te fogalmaztál.
2017. aug. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem meg ők a cikik, mert szerintük malacot tartani ciki.

(ok, ez fura mondat)


Ha jól tartod őket, cseppet sem az.

2017. aug. 15. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik rokonom 19 évesen hörcsögöt tartott, imádta őket. És hidd el, ő tényleg nagyon menő srácnak számított, viszont egyik haverja (ugye szintén a menő társaságból) sem mondta, hogy ciki lenne.
2017. aug. 15. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
#12.: zold pipát szerettem volna, bocsii! :-/
2017. aug. 16. 08:51
 15/17 anonim ***** válasza:
Nekem papagájom lett 3. osztályban, nagyon menőnek számítottam :D
2017. aug. 16. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Nekem 3 van :P Nem érdekel mások véleménye,de amikor valamilyen barátom jön mindig megnézi őket szóval szerintem nem számít cikinek,sőt nekem ilyen eszembe sem jutott :D. 13/L
2017. aug. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Dehogy ciki, sőt :) Ha rendesen gondozod őket, már most megtanulsz felelősséget vállalni más előlényekért, ami mindenképpen a hasznodra válik. Az emberi kapcsolataidban is később.
2017. aug. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!