Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogy lehetne tengerimalacnak,...

Hogy lehetne tengerimalacnak, , függőágyat" készíteni?

Figyelt kérdés

Hallottam róla hogy szeretik ezért gondoltam csinálok az enyémnek is.

Miből készül?Bonyolult munka?



2017. aug. 23. 13:42
 1/3 anonim ***** válasza:

"Az egyik kedvencük a függőágy, amelyet boltokban is meg lehet vásárolni, de saját kezűleg is elkészíthetjük egy strapabíró és könnyen mosható anyagból, például törülközőből vagy plüssanyagból. Szabjon ki a kiválasztott anyagból egy téglalap alakú formát, melynek sarkaira kössön spárgát, ezeket rögzítse a ketrec rácsaihoz olyan magasságban, hogy a malacok kényelmesen bele tudjanak mászni és le is tudjanak szállni róla."


[link]

2017. aug. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Törülközőt nem ajánlok, ugyanis az enyém beleakadt és letépte a fél körmét. Én 100% polár anyagból javaslom. Kikában, Ikeában, kínaikban, kisebb boltokban lehet kapni 800-1.000Ft-ért. Minimum 35x35-öset csinálj, mind a 4 csücskére kell varrni tartókat. Nézz utána Pinteresten vagy Youtube-on.
2017. aug. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi
2017. aug. 24. 08:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!