Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tarthatok görényt és nyuszit...

Tarthatok görényt és nyuszit egy házban?

Figyelt kérdés
A nyuszi a cicával is elvolt, nem félt tőle.

2017. aug. 30. 18:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Legfeljebb megeszi.
2017. aug. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A görény az ragadozó.
2017. aug. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát inkább ne próbáld ki szerintem.
2017. aug. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem. A macskával összeszoktatható a nyúl (főleg, ha nagydarab a nyuszi), de a görény megöli.
2017. aug. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha nem zavar, hogy a nyúlból kaja lesz...
2017. aug. 31. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Olvass utána külön külön az igényeiknek.

A görénynek ha jobban utánanézel, akkor látni fogod, hogy nem lehet más kisállattal együtt tartani.

Én azt ajánlom, hogy vegyél inkább még egy nyuszit a meglévő mellé. Társas állatok, örülni fog neki.

A görénynek(ami szintén társas állat), csak a vacsorája lenne a nyuszi.. Kizárt a kettő együtt..

Inkább tartsd normálisan a nyuladat, egy másik nyullal együtt.

2017. aug. 31. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Külön szobában úgy hogy ne legyen állandóan egy légtérben a ketrecük, és külön foglalkozva velük lehet tartani a két állatot együtt. Nekem görényeim és tengerimalacaim vannak már vagy 5 éve, illetve egyszer volt nálam ismerősöm nyula 3 hónapig. Egyik állat se stresszel a másik jelenléte miatt. Görények kb letojják hogy a másik helyiségben ott van a tengerimalac, nyúlnál ugyanez a helyzet volt, pedig az ott ugrándozott utána a nappaliban ahol előtte meg a görények voltak kint szabadon.

A lényeg, hogy a két állatfaj ne tudjon találkozni közvetlenül egymással, ha a görények kint vannak szabadon a lakásban akkor a nyúl ketrecét legalább derékmagasság felé kell elhelyezni. De a legjobb ha teljesen külön szobában vannak tartva.

2017. aug. 31. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
46%
Megfelelő oktatással igen.A görény elég okos ahhoz hogy meg lehessen tanítani arra hogy mit szabad és mit nem.Én is csak csodálkoztam mikor jött a görényes patkányírtásra és beengedte a görényeit a tyúkolba.Aztán fogtam a fejem hogy mi lesz.Hát a görények rájuk se néztek.Szóval lehet.Nem mondom hogy nálad ez lehetséges de nem is az volt a kérdésed.
2017. szept. 2. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!