Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Segítség! Van egy tengerimalac...

Segítség! Van egy tengerimalacom kereskedésből 4 éves és hétvégén veszek neki társat lányt. De nem vagyok benne biztos hogy lány e az enyém. Hogy tudom biztosan megállapítani hogyy lány vagy fiú?

Figyelt kérdés

Mert az Y fölött van egy kis pontocska tenyleg nagyon kicsi

Ez mit jelent?

Anno a nyuszink egyszer ráugrott ugyhogy ha innen nézzuk valszeg lány (tudom h nem szabad oket egyutt tartani)

Hogy tudhatom biztosra hogy milyen nemű?Kérlek segítsetek nem jönne jól egy szülés



2017. szept. 6. 17:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha van pontocska az bizony fiú. Ha bizonytalan vagy, mellékelj képet, úgy biztosabb a válaszunk is! ;)
2017. szept. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Van egy nagyon jó internetes oldal www.gemon.ro - itt megtalálsz mindent, amit a tengeri malacról tudni kell. Viszont ha 4 éves és lány, ne vegyél mellé hímet, mert ha 8 hónapos koráig nem esik túl az első fialáson a malacka, fennakadhatnak a szülő csatornájában az utódok. Különben szerintem is lány. Ugyanis a hímnek látszik a két kis heréje. De ha beviszed egy állatkereskedésbe megmondják.
2017. szept. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Ugy tudom állatkereskedésben nem tudják biztosan :/

De ha mégis fiú lenne akkor eléggé megdöbbennék plusz ha vennénk egy lányt mellé akkor max a kicsi lehet vemhes a nagy már nem szoval akkora veszely nincs

Mar csak az kene hogy ne fiú malacot vegyek :D

2017. szept. 6. 18:50
 4/7 A kérdező kommentje:
Hogy kell képet küldeni?
2017. szept. 6. 18:50
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha ennyire parázol, akkor tenyésztőtől vegyél ő biztos tudja a malac nemét... Az árak kb. ugyanazok. 5000 Ft körüli a tenyésztőtől, a boltban 4500 Ft körül (Budapest).
2017. szept. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Képfeltöltés: pl. itt feltöltöd: [link]


és az URL-t ide hozzászólásként bemásolod.

2017. szept. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
4 évesen már simán látszanak a heréi ha fiú. Tedd le az asztalra és nézz alá, ha van két dudor a fenekénél akkor fiú, ha nincs, lány.
2017. szept. 7. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!