Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Egyedül egy tengerimalac nem...

Egyedül egy tengerimalac nem lesz depressziós? Mert én azt hallottam.

Figyelt kérdés

Vettünk 2 tengit (de még régen anno). Tesók voltak, mind ketten lányok és jól kijöttek egymással. Csak sajnos az egyik malacka tegnap meghalt és félek, hogy a másik malackát ez megviseli, hogy mostmár egyedül maradt. 😭😭

Mit tegyek? Vegyek még egy malacot? Amúgy 3 és fél éves volt a malac aki meghalt. Segítsetek! 😣😥



2017. szept. 10. 00:46
1 2
 1/12 anonim válasza:
Nekem is volt először csak egy. Kb fél évre rá kapott egy fiatal szintén fiú barátot. Mert láttam rajta hogy nagyon magányos. Valószínűleg meg fogja viselni hogy egyedül van a társaság helyett. De vigyázni kell mert először lehet hogy nem fogja kibírni. Enyémek is folyton csípték egymást. Aztán lassan össze szoktak. De két fiúról volt szó. Ha a lány mellé fiút tennél, abból ha beéri korban a lányt nagyon cuki kis malacok lesznek. És az nagyon izgi. Szerintem tegyél mellé egy kislányt ha nem akarsz kicsiket. Az sem baj ha sokkal fiatalabb mert könnyebb megszoknia a baby illatát. Sok sikert. És sajnálom az elhunyt malacot.
2017. szept. 10. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Miben pusztult el? Az átlag életkor 7-8 év. Amúgy magányos lehet, a lényeg hogy vagy pár évvel idősebb vagy legalább fél-1 évvel fiatalabb legyen és lány, a fölös szaporulat miatt.
2017. szept. 10. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem tudom miben halt meg. :(( Valószínűleg azért, mert túl kövér volt, mert jóval kövérebb volt mint a másik malac.
2017. szept. 10. 09:56
 4/12 A kérdező kommentje:

Így nézett ki a kicsi :(

[link]


Itt meg a két malacka (az alsó halt meg)

?filename=388Screenshot_20170910_00.png

2017. szept. 10. 10:02
 5/12 A kérdező kommentje:

Bocsi a másodikat nem sikerült elküldenem

[link]

2017. szept. 10. 10:05
 6/12 anonim ***** válasza:
A második link nem jó. Nekem nem tűnkik kövérnek. Miért nem vittétek orvoshoz? Lehet hogy beteg volt. A másikat megérné megvizsgáltatni, mert ha valami vírus vitte el akkor a másik is beteg lehet. Mielőtt új malit vennél érdemes lenne kideríteni mibe pusztult bele.
2017. szept. 10. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Azt ne mond hogy abban a dobozkában tartottad. Mennyit engedted ki őket naponta? Mit kaptak enni?
2017. szept. 10. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem gondoltam volna, hogy beteg lenne mivel nem látszott semmi tünet rajta.
2017. szept. 10. 10:08
 9/12 A kérdező kommentje:
Dehogyis nem abban tartottam. Volt egy nagy ketreckéjük abba csak akkor raktam amikor takarítottam.
2017. szept. 10. 10:10
 10/12 A kérdező kommentje:
Nagyon nem engedtem ki őket, mert kint féltek és visszamásztak a ketrecbe. Mindig volt előttük répa vagy alma meg malactáp és a szénából is volt mindig bőven.
2017. szept. 10. 10:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!