Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Találtam egy arany hörcsögöt...

Találtam egy arany hörcsögöt . Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kicsit tüsszög meg alvás után beragad az egyik szeme amit aztán kimos magánnak. 8 napja van velem,de anyu nem hajlandó orvoshoz vinni.Segítsetek léci hogy gyógyítsam meg?Amúgy aktív rendesen eszik játszik csak néha tüsszög meg a szeme.Minden segítséget köszönök 11/f

2017. szept. 12. 09:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Vedd rá anyukádat, hogy vigyétek állatorvoshoz. Egy hörcsög vizsgálata olyan 2000 Ft körül van, az nem olyan óriási összeg.
2017. szept. 12. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha orvoshoz sem akarja vinni, keress neki gazdit. A kezdő költségek (megfelelő hely és felszerelések esetén) 20.000 Ft körül vannak. Vagy keresd fel a Hörcsögmentést, hátha tudnak segíteni.
2017. szept. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
51%
A macskánk szeme is be volt ragadva és mi kamillateás vattával törölgettük. Megpróbálhatnád, de szerintem magától is helyre fog jönni, meg a tüsszögés is.Ha rendesen játszik, nem hinném, hogy komoly baja van.
2017. szept. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A kamilla nem jó, mert szárítja a szemet. Csak rosszabb lesz tőle. Ha tüsszög, akkor talán túl poros a forgács. Cseréld le papíralomra.
2017. szept. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nyulaim vannak öket csutkaalmon tartom.Van egy nagy tescós ládám abban csináltam neki ideiglenesen helyet nagy hosszúkás fagyis dobozra ajtót vágtam és papír csíkokat csináltam kéztörlőből avval béleltem ki ez lett a háza.Alá csutkaalmot tetem egyelőre. Haverom adott egy nagy hipno kereket mert megsajnálta.És szinte egész este hajtja fut.lehet kamillás gőzölés jót tenne.Megpróbálok anya lelkére hatni :)
2017. szept. 12. 20:19
 6/7 anonim ***** válasza:
A csutkaalom nem jó neki, nagyon hamar talpfekélye lesz. Túl kemény neki. Forgács legyen alatta vagy akkor már papíralom az egész helyén.
2017. szept. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
rendben lecserélem neki a csutka almot
2017. szept. 12. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!