Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Van egy nyuszim és lenne egy...

Van egy nyuszim és lenne egy hét amikor elmennénk nyaralni. Tudtok esetlek valami megörzőt mondani, ahol tényleg gondját viselik?

Figyelt kérdés
Fontos még tudni, hogy tényleg ez az egyetlen lehetőség, mert nincsenek nagyszülők, se olyan barátok/rokonok akikre rá tudnánk őt bízni. Nagyon kérlek segítsegek!

2017. szept. 17. 21:18
 1/4 anonim ***** válasza:
27%

Rengeteg lehetőség van:

[link]

2017. szept. 18. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
66%

Ha ha ha. Poénos...


Vinni nem megoldás? Nekünk ismerősnél volt (tudom, nektek ez nem lehetőség), de soha többet. Túletette, aztán négy napig nem kapott semmit fél marék szénán kívül, vize is alig volt, az is régi. Pedig elmagyaráztam mindent neki, leírtam, de még csak ki se engedte szegényemet


Sajnos nem tudok, de ha szétnézel, tuti van valami :/

2017. szept. 18. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mi eddig mindig vittük magunkkal őket.

Viszont bár csak fél füllel, de úgy hallottam, hogy az Első Nyúlmentő Alapítvány vezetője, Meier Krisztina üzemeltet nyuszipanziót ilyen esetekre, a bevételt pedig az alapítvány kapja. Tuti őt keresném meg, ha pl messzire utaznánk, külföldre.

Az alapítvány honlapján van hozzá elérhetőség, egy kérdést szerintem mindenképp megér a dolog.

2017. szept. 19. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, utána nézek😀
2017. okt. 26. 21:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!