Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Vegyek törpehörcsögöt?

Vegyek törpehörcsögöt?

Figyelt kérdés
Úgy tudom, hogy a törpehörcsög 2-3 évig él. Vegyek erre a kis időre? Meg fogom szeretni és csak szomorú leszek ha meghal. Mit tegyek?
2010. máj. 27. 15:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szerintem vegyél inkább tengeri malacot, egy kicsit nagyobb, de jóval tovább él (6-8év)

és igen sajnos így van, megszereted,és csak szomorú leszel...

tapasztalat:(

2010. máj. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Vegyél tengerimalacot. Elvileg 7-8 évig él, lehet tovább is, ha jól van tartva. De társa legyen (egyneműek) és nagy hely kell neki, mert pikk-pakk megnő 25-30 cm-re. Sokat kell velük foglalkozni, simizni, társas lények. És imádni valóak.
2010. máj. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem van egy 6 éves tengerimalacom aki kicsit el van hízva és vak de még így is ki ugrik a ketrecéből! rakok fel neked tengerimalacos képet! és nem 6-8 évig élnek mert nekem Pinky (a tenegeri malacom aki elhunyt) 11 éves volt! és a tengerimalac nem harap! ja és ha tengerit veszel akkor legyen 2 lány mert a 2 fiú verekedni fog! tapasztalat! ja ha szeretnél kicsiket (amik szőrössen születnek és olyan hujjogó hangot adnak ki)
2010. máj. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Inkább törpehörcsögöt szeretnék, csak az a baj, hogy olyan rövid ideig él. :(
2010. máj. 27. 16:38
 5/11 anonim ***** válasza:
A tengerimalac cukibbbbb!!! itt az enyém: [link] kattintsatok rá! ja és van egy társa Picur aki tök cuki mert punk a szőre a fején és nem lehet neki lefésülni!
2010. máj. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Itt van a punk tengerim : [link]
2010. máj. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ja bocs ez a punk: [link]
2010. máj. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Ezt neked kell eldönteni! Amelyik szerinted aranyosabb, szerintem azt válaszd. Nekem is volt törpehörcsögöm és ő is 3 évet élt. Pár hete halt meg és én is nagyon szomorú voltam. De aztán belenyugodtam, mert tudtam hogy boldog, hosszú élete volt! A tengerimalacoknak sokkal nagyobb mozgástér kell mint a höriknek! De mindkettő kisemlős nagyon aranyos!
2010. máj. 29. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én mondjuk nagyon szeretem a hörcsögeimet 4 felnőtt höri. Most születtek kishörcsögök. Szerintem hörcsögöt válassz. Kisebb helyen elfér, nincs vele annyi gond mint a tengerimalaccal. Az én tengerimalacom elég büdi volt rá 2 hónapra meghalt.
2010. máj. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Én pont tegnap kaptam Törpehörcsögöt..és nagyon aranyos még csak ismerkedik de ennél aranyosabb állat a világon nincs:)

és nincs vele sok baj sem..a törpehörcsögöt válaszd:)

2011. márc. 15. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!