Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mitől alakulhatott ki hörcsögö...

Mitől alakulhatott ki hörcsögök házában a képen látható "lerakódás"?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az az igazság, hogy a probléma nem az enyém, hanem egy ismerősömé, ezért csak képem van róla. Magkeverékkel eteti a höriket, és szárított répát ad nekik néha. Látszatra egészségesek, aktívak.

[link]

Előre is köszönöm a segítséget!



2017. nov. 17. 17:19
 1/5 anonim ***** válasza:
78%

Jézus!! Ez mi a tosz??!


Mindenesetre nagyon nem kéne bent lennie a hörcsögöknél.


Sőt! A hörcsögöt változatosan kéne etetni és egyáltalán nem kéne őket együtt tartani.


Nos, az ismerősödnek mondd meg hogy fogalmunk sincs mi a rák ez de vegye ki :D És küldd el neki ezt az oldalt és mondd meg neki hogy fontos lenne a hörcsögök érdekében:

[link]

2017. nov. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A hörcsögnek nem szárított répát kell adni,hanem sok friss zöldséget-gyümölcsöt is,amiből kinyerik a vízszükségletet például.Szeretnek nyammogni a zöldségekkel meg mindennel.Innen a távolból is sajnálom szerencsétlen hörcsögöket.
2017. nov. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, kitakaríttattam vele, csak félő, hogy újra megjelenik, el nem tudom képzelni mi az...
2017. nov. 17. 19:23
 4/5 A kérdező kommentje:
És külön fogja őket tenni, amint megjön a másik ketrec.
2017. nov. 17. 19:24
 5/5 anonim ***** válasza:
72%

A hörcsögnek magkeverék mellett zöldség és fehérje is kell! Légyszi ezt olvastasd el vele: [link]

Házikót pedig fából vegyen. Azoknak nincs alja. Hogy mi van a képen, nem tudom, de nálam még sose fordult elő, pedig 11 éve foglalkozom hörikkel.

2017. nov. 17. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!