Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Megdoglott az anyanyulam, mit...

Megdoglott az anyanyulam, mit tegyek?

Figyelt kérdés

mar korabban is irtam egy forumot,hogy a kis nyulakat dogolve talaltam,es ma delutan mikor ismet mentem hogy megnezzem akkor a nyulat is dogolve talaltam,kihulve,kinyulva.es meg a szemeivel engem bamult :(

eddig egezseges volt,mi lehetett a problema sok vert veszithetett?a kisnyulak melett meg voltak ilyen kis hus darabkak,azok nem tudom micsodak.vagy talan a szulesi fajdalmakat nem birta ki?

ha van valami otletetek akkor legyszi irjatok

koszonom :(


2010. jún. 1. 16:13
 1/8 anonim ***** válasza:

van még élő kisnyuszi?

van még több nyuszi ezeken kivül?

2010. jún. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem hullamérgezést kaphatott.:(Részvétem.
2010. jún. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
hat volt tobb kisnyuszi de azok is mint megvoltak dogolve,ugyhogy eltemettem oket is .
2010. jún. 1. 16:26
 4/8 anonim válasza:
100%
Részvétem. :(:( jaj úgy sajnálom. :(
2010. jún. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

koszonom :(

hidd el en is...

2010. jún. 1. 16:30
 6/8 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, nem akartalak megbántani.
2010. jún. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Semmi gond,maskor valogasd meg szavaid!
2010. jún. 1. 21:35
 8/8 anonim válasza:

nagyon sajnálom ami velük történt mi is így jártunk egyik este még nem volt baja az anyanyúlnak másnap pedig csak feküdt, adtunk neki gyógyszert de másnapra elpusztult


a kisnyuszik pedig megmaradtak mert volt egy másik anyanyúlunk aminek más 1 hónapos kicsinyei voltak és betettük hozzá és megmaradtak mert elfogadta őket:)

2010. aug. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!