Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A tengerimalacokat össze...

A tengerimalacokat össze lehet barátkoztatni egy nőstény Magyar vizslával?

Figyelt kérdés

Jövő héten kapok két nőstény tengerimalacot. Lakásban fogom őket tartani, de majd szeretném kivinni őket az udvarunkra legelni... Viszont attól tartok, hogy Bibi (a 4 éves magyar vizslám) bántani fogja őket, mert ugye vadászkutya és a nyulakat is megkergeti a mezőn, akkor a tengerimalacokkal miért lenne barátságosabb...?

Szóval szerintetek össze lehet őket szoktatni egyáltalán?

Vagy ha igen, akkor hogyan?


2010. jún. 3. 14:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Én a mi kutyánkkal biztos nem próbálnám meg összeszoktatni a malacunkat. A sünöket is megfogja és képes az emberre támadni érte. Egyszer hátramentem mert ott volt a macska és akkor is nekem jött (a macskára ment persze, nem harapott meg, de nekem rontott).
2010. jún. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ne engedd oda. Azért a kutya 4 éves vadászkutya...
2010. jún. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem csinálj egy hordozható kifutót csirkehálóból, és csak akkor vidd ki a malacokat, ha figyelni is tudsz rájuk, mert a kutyák sajnos még játékból is megsebesíthetik a tengerimalacokat, vagy ha esetleg el is tudnak menekülni, lehet soha többé nem találod meg őket. Én sosem hagynám őket örizetlenül pláne egy kutyával. Akármilyen jólnevelt a kutyus, baj lehet belőle.
2010. jún. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Én sem úgy gondoltam, hogy kirakom a malacokat a kutya mellé és otthagyom őket... De az jó ötlet, majd veszek valamilyen rácsot aminek van teteje és úgy legeltetem őket :)
2010. jún. 3. 14:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!