Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Egy dzsungáriai törpehörcsögöm...

Egy dzsungáriai törpehörcsögöm van, az állatkereskedésben mikor betettem az ujjamat, nem harapott, mostanság, főleg ebben a hónapban szokott harapdálni, elsőnek kicsit, majd nagyobbat. Miért van ez?

Figyelt kérdés
De utána jönne vissza a kezembe, mert felszoktam venni, h mászkáljon kicsit.Szereti a házát,kaja is mindig van neki,fogkoptatója is,WC papírt is tud rágni...nincs zaklatva,nem volt leejtve még soha. Kezemből szoktam etetni,de az nem szokott móbaj lenni v. emiatt harapna,m azt hisi,h kaja van nálam miközben ott van a terráriumában. Kezet mindig mosok evés után. Kezemben van nem harap. Kérlek írj! Én az időre gyanakszom.
2010. jún. 5. 18:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy tombolnak a hormonok. A mókusomnál is voltak ilyen periódusok. Teljesen megvadult.
2010. jún. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ésmeddig tartott kb.?
2010. jún. 5. 19:14
 3/9 anonim ***** válasza:
A mókusnál gyakran visszajött ez a probléma. De a höri biztos nem harap akkorát. :) A mókusom majdnem eltörte az ujjam. :(
2010. jún. 5. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy öregecske már? Attól is lehet..
2010. jún. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem,nem öreg,még olyan tinédzser korban lehet hörcsögben,meg az eladónál van a szülei és abból az alomból való,szóvaé teljesen kizárt. :)
2010. jún. 6. 00:34
 6/9 A kérdező kommentje:
Sajnálom,az nem hangzik valami jóól!:S Az enyém szerencse nem csinál ilyet...
2010. jún. 6. 01:04
 7/9 anonim ***** válasza:
nekem is harap kicsit néha.. bár ő még nem szokott hozzám hiszen még csak 1 napja kaptam meg :D
2010. jún. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Egyébként mindkét állatka nagyon édes.
2010. jún. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Nagyon aranyosak,csak jó a foguk!:D

Első napnál természetes,nálam is kellett pár hónap,h megszokjon,ha nyűgösködik akkor meg hagyom a francba,h magához térjen :) :D

2010. okt. 6. 11:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!