Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért csinálja eszt a 2 lány...

Miért csinálja eszt a 2 lány hörcsögöm?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy nagyon rossz körülmények között éltek ( együt voltak tartva egy 25×30 helyen !)

Hazahoztam öket és külön külön ketrecbe tettem öket ( 80x50 mind2) . Na szóval mikor külön vannak egész nap / éjjel ki sem jönnek a házbol csak enni. Egyszer megprobaltam öket együt rakni ( tudom hogy nem lehet őket..) és akkor este sokal élettel telibbek voltak, tekertek a kereket is... . Most megint külön vannak és mintha depisek lennének ( éjjel sem jönnek ki ,esetleg enni)


Mit tegyek most?


2018. jan. 26. 13:37
 1/10 anonim ***** válasza:
78%

Nem lehet, hogy egyszerűen annyira megszokták egymást, hogy hiányzik nekik a másik? Mondjuk ilyet még hörcsögöknél nem hallottam, de hát extrém kicsi helyen voltak szegények tartva... A két ketrecet nem tudod egymás mellé tenni, hogy lássák egymást és érezzék a másik szagát?


Facebook-on keresd meg egyébként a "Hörcsögmentés"-t, ők őrületes dolgokkal találkoztak már, lehet, hogy ilyet is láttak már.

2018. jan. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
65%

Milyen fajta hörcsögök?

Egyébként az első válaszolónak igaza van, itt az említett oldal: [link]

Sok sikert!:)

2018. jan. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Én is ezen gondolkodóm...csak nagyon fura ,mivel magányos állatok😅

Rendben. Mekeresem , köszönöm

2018. jan. 26. 13:48
 4/10 A kérdező kommentje:
2 törpe hori ,koszonom
2018. jan. 26. 13:48
 5/10 anonim ***** válasza:
Milyen törpehörik? A dzsungáriaikat tilos együtt tartani, de a roborovszkikat lehet.
2018. jan. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Sajnos Dzsungáriai min2 😔😔

Tudom hogy nem szabad öket , de annyira vonzódnak egymáshoz

2018. jan. 26. 14:04
 7/10 anonim ***** válasza:
50%
Idővel jobb lesz nekik külön. Az is lehet, hogy az idegen környezet miatt viselkednek máshogy. Mindenképpen maradjanak külön.
2018. jan. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Rendben...külön vannak :))

Csak rossz nézni öket ( már egy jo hete,csak én is aszthittem hely változás miatt)

2018. jan. 26. 14:44
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem adj nekik időt,hogy feloldódjanak.

Az én hörcsögöm sem volt túl aktív az elején, befutott a házba mindig.

De szépen feloldódott és nappal is sokat volt kint, kíváncsiskodott stb.

2018. jan. 27. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
34%

Mi újság velük azóta?

Nekem anno volt 2 dzsungi hörcsögöm, testvérek voltak és fiúk. Eleinte azért nem választottam őket szét, hogy szokják az új helyet, meg satöbbi, de végül egész életükre egy ketrecben maradtak. Mindig együtt aludtak, egy mókuskerékben nyomták egymás mellett minden este, nagyon néha kicsit összekaptak, de soha nem ment vérre a dolog, nem bántották egymást. Biztos ritka, ha 2 hörcsög így megvan egymás mellett, de nem lehetetlen.:) Ha nem kívánatos lett volna nekik a másik társasága, az nyilvánvalóan feltűnt volna.

Itt egy kép róluk:

[link]

2018. ápr. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!