Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mennyibe kerül egy hörcsög,...

Mennyibe kerül egy hörcsög, és a tartása, valamint a kellékek?

Figyelt kérdés
Jövőhéten megyek hörit venni, 20.000 ftom van félre téve, abból kell megoldanom. Mennyibe kerül egy törpehöri mindenestől kb? (ketrec, etető, itató, mókuskerék, étel stb.)
2018. márc. 3. 06:23
1 2
 1/19 anonim válasza:
10%
A google milyen arakat irt?
2018. márc. 3. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
84%

Na már megint egy korrekt kérdés, bunkó, gusztustalan, flegma válasszal! Ezért van az oldal, hogy lehessen kérdezni.. Gratulálok elsö, igazi magyar vagy..👏


A hörcsög gondolom ingyenes, ha még kicsi akkor szerintem olyan 5-6e-böl lehet venni ketrecet. Ha nagyobb vagy eleve nagy ketreccel akarsz kezdeni akkor 10-12 is lehet szerintem. A kiegészítök olyan 5e-böl megvannak szerintem.

2018. márc. 3. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Utolsó, köszi a választ! :)
2018. márc. 3. 07:38
 4/19 anonim ***** válasza:
61%

Ezt olvasd el, minden le van írva: [link]


A megfelelően nagy ketrec nagyon drága, inkább ikeás Sambla doboz, a legnagyobb méretben.

2018. márc. 3. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
30%

Nem hiszem ,hogy kijönne enyiből

A ketrec kerül enyibe

A höri 500ft körül

A kelékek hát..... 1000ft-nál nem több (ha nem valami drága helyen vaszedmeg, meg ha nem egy palotát akarsz neki venni)

2018. márc. 3. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
20%

#5

Az el felejtettem hogy nem az összes kellék fog 1000ft-ból kijönni

Egy kellék lesz max 1000

De inkább kevesebb

Ja és a ketrec is nagyon max az a 20.000

2018. márc. 3. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
És még azt szeretném kérdezni, hogy a nagyobb ketrec is megfelelő (törpenyul ketrec) vagy a kisebb a jobb? Esetleg terrárium?
2018. márc. 3. 08:34
 8/19 anonim ***** válasza:
66%

Először is, ilyen höri lesz? És honnan veszed? Remélem, nem kereskedésből vagy házi szaporítótól. A felszereléseket kereskedésben esélytelen megvenni, ott ugyanis jót nem árulnak. Lépj be Facebookon a Hörcsög imádók csoportba, ott is tudsz vásárlás előtt tájékozódni. Valamint olvasd el a valaki által már ajánlott horcsoginfo oldalt. A többi höris oldalt ne olvasgasd, mert ez az egyetlen normális magyar nyelvű höris weboldal. A nyúlketrec csak akko jó, ha bevonod pontheggesztett hálóval, ugyanis annak alapból elég nagy a rácstávolsága. Szerintem nem éri meg. Inkább nagy műanyag tárolódobozt vagy terráriumot vegyél, az sokkal biztonságosabb. Erről is olvashatsz a feljebb linkelt oldalon. Ami nagyon fontos, hogy a MINIMUM méret törpének 60*50, aranynak 80*50 cm alapterület. Ennél kisebb helye semmiképp se legyen. És kérlek, a kereskedésben ne hagyd magad rábeszélni az állatoknak nem való szutyok felszerelésekre és kis gagyi ketrecekre. Ott nem értenek az állatokhoz. Úgyhogy jobban jársz, ha tanácsot sem kérsz.

20.000 Ft törpehörinek éppen-éppen elég lehet, aranynak nem hiszem. Bár attól függ, hogy újonnan akarsz cuccokat venni vagy használtan. Ha leírod a választott hörit, részletes árakat tudok neked küldeni linkekkel együtt.

2018. márc. 3. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
55%
*milyen
2018. márc. 3. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Ketrecben hangos lesz, főleg éjjel, én valami mást ajánlanék, ha megteheted. Láttam már magas falú nagy akváriumban/terráriumban is hörcsögöt, amiből nem tud kimászni. Egyébként egy hörcsög olcsó, gyorsan szaporodik, nem nehéz hozzájutni, inkább a megfelelő felszerelés kerül sokba.
2018. márc. 3. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!