Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit tennétek a helyemben...

Mit tennétek a helyemben felelősen gondolkozva?

Figyelt kérdés

Van egy pár hörcsögöm és érzem hogy már "kinőttem őket".

Finomakat kapnak enni, gondozom őket, ezen kívül nem foglalkozom velük (simogatás, futtatás). Bár ez egy hörcsögnek nem hiányzik úgy látom, elvannak egymással.

Új gazdát szeretnék nekik, de nem akarom h kígyóeleség legyen. Ti mit tennétek ilyen esetben? Van értelme akár még 1,5 évig vagy döntsek és adjam tovább,van esélyem ingyen új gazdához juttatni őket? nem fiatalok és a kéztől is elszoktak, de szelídek. Ráadásul az anyuka szürkehályogos, de ettől teljes életet él, apuka lehet h részben campbell, szval nem egyszerű csapat.


2010. jún. 9. 13:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha szereted őket, megtarthatod. Nekem is van egy kutyám, mindig finom kaját kap, mindig sétáltatom stb... de nem játszok vele, vagy ilyesmi, de semmi pénzért nem válnék meg tőle. Ez nem azon múlik, hogy tutujgatod-e őket állandóan. Ha jól érzik magukat, akkor minden rendben van :)
2010. jún. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem jó helyen vannak nálad. Aki így jelentkezik, nem deríthető ki, hogy kígyónak adja-e.
2010. jún. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom hány éves vagy, de nem vállahtasz úgy semilyen állatot hogy csak addig kell amig van kedved simogatni!

Az nagyon jó hogy gondokodnál róluk h jó helyre kerüljenek! de ahogy leirtad nálad jó helyen vannak! Ha egmással jól elvannak akkor nem kell h te folyton pátyolgasd őket!

Ők nem élnek olyan sokáig, a kisméretűk és nagyon gyors anyagcseréjük miatt! Szerintem tartsd meg őket! És gondozd őket tovább!

Ha állatot vállasz azt nem a saját unaloműzésedre kell hanem mert felvállalod h tudsz rá vigyázni.


Nekünk két németjuhászunk van, egy nagyon jó tényéztőtől, de 2 év van köztük és a kisebbik se családi se munka kutyának nem jó a gyenge idegrendszere miatt, csak anyukámmal jön ki jól. de se elpaszolni se elaltatni nem akarjuka mig egészséges és nem veszélyes.

2010. jún. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!