Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit tesztek, amikor a gorényet...

Mit tesztek, amikor a gorényetekkel játszotok, hogy tuntetitek el a kezetekrol a szagát?

Figyelt kérdés
Arra gondolok,hogyha egybol utánna kezet is mosok szappannal még akkor is lehet érezni a szagát. Ha pedig este játszok vele,akkor is kezetmosok,másnap a suliban meg érzem,pedig reggelente is megmosom van,hogy tobbszor is. Ti mit használtok fel a szag ellen???
2010. jún. 9. 19:34
 1/5 anonim ***** válasza:
én meg görögdinnyét olvastam még furcsának is tünt
2010. jún. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azért,mert angliábol van a laptopom és nincs rajta ékezet sajnos. :)
2010. jún. 9. 19:46
 3/5 anonim ***** válasza:

értem

hááát nem tom sztem fertőtlenísd le hátha az segítene de jobb ötletem nincs hacsak parfümözni vagay valami jó illatal kendd be kéz ápoló pl!

2010. jún. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy akkor meg olyan budos fertotlenito szagu lesz a kezem és az még rosszabb is,mint a gorénykém szaga:S Ugy olyan vagyok,mint egy takarító no.xD a krémezést is probáltam már,de azzal meg csak beszivja a borom a szagot.:S a testpermettel pedig az a baj,hogy csak elfedi a szagot:(:(
2010. jún. 9. 19:51
 5/5 anonim ***** válasza:
Flóraszept vagy Ultra Sol.
2010. jún. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!