Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen az exo-petben a nyuszi...

Milyen az exo-petben a nyuszi ivartalanítás?

Figyelt kérdés

Légyszives csak azok válaszoljanak akik már vitték a nyusziukat az Exo-Petbe


Mit tapasztaltatok?Megéri-e?



#nyúl #Exo-Pet #nyuszi ivartalanítás
2018. márc. 19. 19:01
 1/3 anonim ***** válasza:

én úgy tudom, hogy az országban a legjobb, ezért én is oda vittem.

nekem bak nyuszim van és túlélte :)

az ivartalanitás napján, az ivartalanitás után még eszegetett, másnap viszont nem, de szedtem neki füvet és azt boldogan megette, majd elkezdett szénázni is.


nekem viszont nem tetszik az a rendszer, hogy mindenki leadja a nyulat 8-kor és majd egy után csörögnek, hogy mehetsz érte. Addig meg ugye a szállitóketrecbe van bezárva szegény. Egy kicsit olyan, mindtha egy telefont vagy elromlott mikrót adtam volna be javitásra vhova, de lehet, hogy csak túlgondolom, hogy a nyuszimnak lelke is van...

2018. márc. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Exopetben nagyon lelkiismeretesek, vigyáznak a nyuszikra és a legnagyobb szakértelemmel látják el őket.

Több nyuszimnak mentették meg az életét, ketten ivartalanodtak is ott, és más egyéb műtéten is túlestek Dr. Sátorhelyi Tamás keze alatt, és egyetlen rossz szót nem tudok rájuk mondani. Évek óta járunk oda, és mindig a lehető legjobbat kaptuk!

2018. márc. 21. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat! :)
2018. márc. 21. 17:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!