Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen jutalom falatot ajánlot...

Milyen jutalom falatot ajánlotok tengerimalacnak?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 19. 15:46
 1/6 anonim ***** válasza:
64%
Tengerimalacnak nem kell jutalomfalat. Idomítani szeretnéd? Vagy miért kérdezed? Legyen előtte a megfelelő tápláléka, innivalója, bőven megelégszik vele.
2018. ápr. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%
Kis mennyiségben friss zöldségek, fűfélék, de ne vidd túlzásba! Lehet idomítani, ha türelmes vagy.
2018. ápr. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
71%

2-es! Ezt csak én kérdeztem, a kérdező nem válaszolt. Nem biztos, hogy idomítani akarja.

Lásd a hasznos-nem hasznos százalékomat.

Előre jelzem, én nem húzom le a válaszod.

2018. ápr. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ilyen alkalmi nasinak versele-laga complete crock, van belőle almás, gyógynövényes, eredi gyümis meg talán még valami, a töltelék miatt akkor is szuper ha gyógyszert kell beadni, bele lehet keverni.

A borsószirmot is nagyon szeretik

2018. ápr. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A friss zöldséget, gyümölcsöt nagyon szeretik, de a súlyproblémákat elkerülendő érdemes kis mennyiségben adni. Én pl. bio répát szoktam venni, és általában egy három-négy kis karikát adok malaconként, de nem mindennap. Uborkát is kapnak. Az uborkát mindig vastagon meghámozom, hogy ne jusson annyi vegyszer a szervezetükbe. Az uborkából 1-1 karikát kapnak. Almát, hámozott szőlőt, kis kocka nyers sütőtököt is szoktam adni nekik. Mindent hámozva, és egy nap csak egyfélét, kis mennyiséget. Természetesen széna mindig van előttük és este kapnak két evőkanálnyi Cavie Nature tápot. Nincsenek elhízva, tartják az ideális súlyukat. Néha kapnak borsópelyhet vagy natúr bio-almachipset. Amikor játszom velük, kicsit idomítani is szoktam őket, forgásra sikerült megtanítani őket, vagy "labirintust" építek, persze nem túl bonyolultat, és ott elrejtem a falatokat. Ezzel mozognak is és új ingerek érik őket.
2018. ápr. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi tényleg nem idomítani akarom

A verse Laga complete crock nagyon drága. Én valami nővényi eredetűre gondoltam. Borsó szirom van, ahogy répacsík is. A Szentjánoskenyérről mit gondoltok?

2018. ápr. 24. 17:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!