Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nyúl harapásból lehet baj?

Nyúl harapásból lehet baj?

Figyelt kérdés
Mennyire veszélyes? Tenyésztett kölyök nyúlról van szó. Többre vigyáztam, a legtöbbnek túl apró volt a foga, csak "nyalogatott" ha a kezem közelébe kerül. Egyszer egy kisebb fájdalomra figyeltem fel, az egyik megharapta az ujjamat, egy nagyjából fél centis "körív" seb van rajta. Pár percig vérzett, most már rendben van csak fáj. Lehet ebből valami probléma? A nyúl nem veszett meg semmi baja nincsen, egy átlagos aktív kölyök.

2018. ápr. 26. 18:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem :D
2018. ápr. 27. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hacsak nem fertőződik el nem lesz bajod, de mivel egy növényevő állatról van szó, kevés az esély hogy a harapással baci is kerüljön beléd.Ha nagyon biztosra akarsz menni rakj a sebre betadint, az majd fertőtlenít.

De ha tenyésztő vagy akkor tudnod kéne ezt hacsak nem szaporító vagy

2018. ápr. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem az enyémek, csak vigyáztam rájuk.:D Köszi a válaszokat! Szépen gyógyulgat, nem lesz itt gond.
2018. ápr. 27. 18:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!