Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Bak törpenyuszimat 2 napja...

Bak törpenyuszimat 2 napja ivartalanìtották, van egy kislány tesòja. Meddig ivarérett még a nyuszi a műtèt után? Pont most lett 12 hetes, és azt olvastam 8-12 hetes kor közötti műtét után nem kell őket külön választani.

Figyelt kérdés
A doki azt mondta 3hétig legyenek külön ha lehet,de nagyon kiiakarnak jönni,egymáshoz átmenni,és nagyon sajnálom őket. Nem szeretném ha rosszul éreznék magukat,olyan kicsikék még és mindig össze vannak bùjva. Ha itthon vagyunk akkor mindig szabadon vannak a lakásban együtt..Van valakinek tapasztalata e téren? Csinálhatnak bébiket most is még ebben a pár hétben??

2018. jún. 24. 20:49
 1/5 anonim válasza:
64%

Csinálhatnak, semmiképp se engedd őket egybe ha jót akarsz. :) sajnos ilyen eseteket már hallottam. Várd ki azt a három hetet, ezzel magadnak és nekik is csak jót tudsz tenni.

Nekem is van nyuszim, szóval valamennyi tudással rendelkezem, de ha mindenképp pontos valaszt akarsz a kérdésedre Facebookon van egy csoport a torpenyuszisoknak, ott pár percen belül tudsz hiteles valaszt kapni, javaslom írd ki oda is.

2018. jún. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Nagyon nehéz ìgy,de lehet nekem jobban mint nekik!
2018. jún. 24. 21:07
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez hülyeség, lehetetlen, hogy fel tudjon csinálni egy ivartalanított nyúl egy másikat. Nincs mivel. :D

A másik, hogy egy nyúl nagyon nem 8-12 hetesen lesz ivarérett, hanem 6-8 hónapos korba lesz ivarérett amikor nemzeni tud, a nőstények él hamarabb elkezdődik, a bajok kicsit később érnek így nem lehet pontosan besaccolni őket, de minimum 6 hónap kell de több.

Válaszoló, háth, ha vannak nyulaid akkor ezt honnan nem tudod?

Egy 8-12 hetes nyúl még kicsi!

Nem kötöszködésnek mondom, csak érték a nyulakhoz és kicsit nevettem a dolgon amit írtatok!

Minden jót. Sok boldogságot a nyuszikhoz!

2018. júl. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

#2 Ha a nyulat ivarerett korában ivartalanitjak igenis utána néhány napig/hétig ivarerett marad, tehát ugyanúgy tud nemzeni.

Mellesleg nem kötelező megvárni vele az ivarerett kort, de akkor is jobb betartani amit az orvos mond.

2018. júl. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az már más, amit mondasz. Egy ivarérettnyúlnak még van egy pár nap amíg ivarérett, legalábbis a bakoknál. De egy 8-12 hetes nyúl kicsi, nem ivarérett ergó, nem is tud nemzeneni.
2018. júl. 4. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!