Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Születtek kis hörcsögök....

Születtek kis hörcsögök. Szerdán voltak 3 hetesek. Ma reggelre az összes megdöglött. Tegnap még semmi bajuk nem volt. Gondolom az anyuk tette, de nem tudom biztosan. Mi lehetett velük? Mit csináljunk legközelebb másként?

Figyelt kérdés
2010. jún. 18. 18:11
 1/6 anonim válasza:
20%
edd meg te őket
2010. jún. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
enni, inni kell adni a hörcsögnek, mert különben a kishörsögökből pótolja a hiányzó dolgokat, És ez nem vicc, az Agyban nagyon sok a vitamin, azért eszik meg legtöbbször.
2010. jún. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Normális kérdésre nem lehet normális választ adni? Hol írtam olyat hogy nem kaptak enni meg inni? Vagy hogy meg ette volna az anya őket? Én inkább arra gondoltam hogy esetleg meg fojtotta őket. Ott volt mindegyik.
2010. jún. 18. 18:41
 4/6 A kérdező kommentje:
Edd meg te a tiédet te barom. Ha nehezedre esik segíteni keress más szórakozást.
2010. jún. 18. 18:42
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem hiszem hogy megfojtotta őket.:D

Lehet h valami betegséggel születtek.. nem tudom. :S

2010. jún. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
arany hörcsög? ha igen akkor az anya és az apa tehette nekem is így lett még velem is agresszívak voltak
2010. jún. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!