Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen nevet adjak a nyuszimnak?

Milyen nevet adjak a nyuszimnak?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 2 hét múlva érkezik hozzám egy kosorrú törpenyuszi kislány. Nagyon világos szürke színű. Én a Fanni és a Milli név között vacilálok. Nektek melyik tetszik jobban? Esetleg van valakinek jó névötlete? Köszii :D

2018. szept. 18. 22:29
 1/6 anonim válasza:
48%
Én Fannit mondok de egyáltalán nem azért mert vagy egy titkos szerelmem Fanni b..baka.
2018. szept. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Huan migel, Salvador, Ricardo, Don huan, Pedro stb.
2018. szept. 19. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát a Fanni az eléggé eltejedt állatnév is. Szóval én inkább a Millit mondom , szerintem az illik legjobban a nyuszira.
2018. szept. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Bár az én nyuszi bak, de amúgy én a Saláta nevet adtam neki. Szerintem mindkét név szuper nekem amúgy jobban tetszik a Milli, viszont ha engem kérdezel év valami sokkal ,,különlegesebb" nevet adnék neki, tudod ami olyan igazivá teszi őt. Egyébként jó nevek és a te döntésed én csak így gondolom.
2018. szept. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha nyuszim lenne, én Puszinak hívnám.
2018. szept. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Zsömle :)
2018. nov. 8. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!