Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogy lehetne egy tengerimalacn...

Hogy lehetne egy tengerimalacnak olyan gazdát találni ahol biztosan jó helyre kerül?

Figyelt kérdés

Van egy tengerimalacunk aki már két társát élte túl, hosszú ideje velünk van.

Őt nem szeretnénk elajándékozni, viszont ha ő elpusztul nem akarunk tovább tengerimalacot tartani.

Most egy ideje egyedül él, és magányos, mindig csöndben van, egyértelmű,hogy nem jó így neki.

Ezért most szereznénk neki egy társat, akit korából adódóan talán már nem fog túlélni a mostani.

Ergo a jövőben a társának keresnénk gazdát, minden kellékkel együtt, ingyen.

Viszont emiatt attól tartok,hogy a malac megy a szántásba, a ketrec meg a Jófogásra ha így odaadom.

Persze lehet,hogy én vagyok a bizalmatlan, de érdekelne,hogy ki mit mond, mit javasol?


2018. szept. 20. 12:35
 1/3 anonim ***** válasza:
92%
Tehat ha jol értem, a jövendőbeli fiatal malacnak keresel gazdát, ha a jelenlegi elpusztul. Miért nem fogadsz örökbe a tiedhez hasonlo koru malacot?
2018. szept. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Próbálj meg az ismerőseid között keresni valakit.
2018. szept. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem írtad, milyen idős a malackád, de ha mondjuk él még 3 évet, akkor az idő alatt megszeretheted majd a leendő társát is.

De ha nem így lesz, a felszerelést semmiképp sem add ingyen, mert előfordulhat, hogy valakinek csak az kell, a malackát meg valahol a sorsára hagyja.

2018. szept. 30. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!