Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ha a kertben egy pici karámot...

Ha a kertben egy pici karámot csinálok a hörcsögnek füves területen hogy szaladgáljon, jól érezze magát, nem lesz baja?

Figyelt kérdés
Kell mellé felügyelet ?
2018. nov. 12. 20:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
ki tud menni? ha igen, akkor kell, ha nem akkor nem. Macska el ne kapja
2018. nov. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%

Igen kell mellé felügyelet.

Nem mindegy hogy hova rakod. Rengeteg mérgező növény van és csak 18-22 fok közötti időben engedheted ki, nem csapadékos és nem túl szeles időben (tehát tavasz közepétől nyár végéig de csak korlátozottan)


Ők nem nyulak vagy tengerimalacok. Nekik egy ilyen hatalmas stressz. Nem feltétlen érzik jól magukat

2018. nov. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%
De úgy kell megcsinálni hogy valami ragadozó emlős vagy madár ne férhessen hozzá.
2018. nov. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
72%
Igazából elviheti a macska, sólyom, és bármilyen ragadozó. Szóval én a helyedben nem tenném ki. Ráadásul nem minden növény tesz jót a hörinek...
2018. nov. 13. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
73%
Én csak 10-15 percre vittem ki így a hörit. Folyamatos figyelmet igényel, hiszen bármi megfoghatja. Előtte azért jó lenne meggyőződni róla, van-e mérgező növény a kertben. Napra tilos tenni, szeles időben tilos kivinni, és ha az árnyékban hideg van, oda is tilos tenni. Szóval nagyon vigyázni kell, mert könnyen megfázik, vagy hőgutát kap.
2018. nov. 13. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm,akkor nem viszem ki,mindenféle növény van,illetve már nincs olyan meleg sem.
2018. nov. 13. 16:50
 7/7 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, ha csak simán a fűre rakod akkor ki is áshatja magát, illetve még a tenerimalac is megijed, ha elrepül felette egy viszonylag nagyobb madár. Tehát egy hörcsögnek ez óriási stressz.
2018. nov. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!