Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan keressem meg a lakásban...

Hogyan keressem meg a lakásban eltűnt denevért?

Figyelt kérdés
Tegnap este berepült egy denevér a lakásba. Neki repült a falnak, aztán leesett a földre, mi ugye sikítani kezdtünk és elrepült valahová a lakásban. Hogyan tudnám előcsalogatni? Kerestük, de nem találjuk sehol! Mit tegyek?

2018. dec. 25. 10:43
 1/6 anonim ***** válasza:
37%
Bárhol lehet. Szekrény mögött, stb.
2018. dec. 25. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Első! Most ez komoly? Nem trollokat vártam!

Második, megy a zöld kéz :)

2018. dec. 25. 12:00
 3/6 anonim ***** válasza:
Sikerült megtalálnotok?
2018. dec. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Rakjatok ki gyümölcsöt az ablak közelébe. Hátha eljön rá ha nem, Elemlámpaval módszeresen nézzétek végig a lakást. Legyen nálatok agy cipősdoboz, amit rá tudtok boritani. Ha sikerül rá boritani a dobozt, egy kartont kell alacsusztatni, aztán kiengedni az ablakon. Ne fogjátok meg puszta kézzel.
2018. dec. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Bahhh de szerencsés vagy...

örülnék én is ha berepülne egy denevér a házba :)


Szegényt tuti megzavarta a tegnapi meleg mert ilyenkor már nem repülnek hanem téli álmot alszanak.


Tuti denevér????

Mindenesetre ne bántsd mert védett állat, lehet egy fokozottan védett nagy patkósdenevér (bár ennek kicsi az esélye).


Fogjatok egy zseblámpát egy cipősdobozt meg egy munkáskesztyűt nehogy megharapjon ijedtében.

Ha meg van én felhívnék egy állatmentőt, hogy mikor és hogyan engedjétek el mert ha pl. nappal minuszokban engeditek el akkor szerintem tuti elpusztul.

2018. dec. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

"Rakjatok ki gyümölcsöt az ablak közelébe"


Ezzel csak az a bibi, hogy ők nem gyümölcsevő denevérek hanem rovarevők :D

2018. dec. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!