Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mátészalkai kisállat kereskedé...

Mátészalkai kisállat kereskedés/kereskedésektől valaki vásárolt már tengerimalacot?

Figyelt kérdés

2018. dec. 27. 22:01
 1/7 A kérdező kommentje:
Az kimaradt, hogy ha igen akkor mi a véleményetek róla/róluk?
2018. dec. 27. 22:02
 2/7 anonim ***** válasza:
53%
Szia en itt lakom de nem ajanlom. Tengeri malacot nem de 2 horcsogot vettem, hazavittem oket es kiderult hogy betegseguk van es sajnos hamar meg is haltak. Kaptam onnan meg halat is de az ott dolgozok azt sem tudtak megmondani hogy melyik halnak mi a neme illetve hogy hany darabot engedhetek es mekkora akvariumba. Azota inkabb messzebbrol vasaroltam halat is. De lehet hogy neked be fof valni
2018. dec. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Inkább keress egy (hobbi)tenyésztőt a környéken. Az legalább tudja, mit árul (kor, nem, temperamentum).
2018. dec. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%
Ne vásárolj kereskedésből. :( Mind ugyanolyan szutyok.
2018. dec. 27. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 bamboochatheone ***** válasza:
41%
Jó minőségűek a malackák mivel az egyik barátom malackáit árulják ott. Nekem is tőle vannak a malacok és nagyon jó kondiban vannak. ☺️
2018. dec. 28. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
42%
Tehát a barátod szaporító, akit nem is érdekel az állatai sorsa, inkább bevágja őket a kereskedésbe, ahol Gazsi A 10-es IQ-jával megveheti őket a 30*40 centis ketrecben, hogy aztán széna helyett zöldséggel dobálja őket heti egyszer. Hurrá.
2018. dec. 28. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
79%

Ne vásárolj kereskedésből. Sokszor a nemét se tudják. És nagyon sokszor fiú helyett lányt adnak ami ráadásul vemhes is. Sokszor betegek és a koruk se annyi amennyinek mondják emiatt hamar elhaláloznak.

Keress egy tenyésztőt esetleg keresd fel a tengeri malac mentést ahonnan párba szoktatot malacokat kaphatsz és még a temperamentumukat is megmondák és % egészségesek. Ha meg bármi kezelése van a malackának azt elmondják.

2018. dec. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!