Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért hullik a tengerimalacom...

Miért hullik a tengerimalacom szőre?

Figyelt kérdés
Azt tudom hogy minden tengerimalacnak hullik a szőre de azt nem tudom hogy mindegyiknek annyira mint az enyémnek mert az enyémet kivettem az ölembe és a simogatás közbe egy csomó szőre kihullott nem csomókba hanem szálanként de én akkor is soknak találtam kopasz folt viszont nincs rajta sehol meg semmijen kivakart seb, ez lehet betegség? vagy minden szőrös tengerimalacnak ennyire hullik?

2019. jan. 9. 18:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Vedlik!ez teljesen normális ilyenkor!Mindegyik tengerialac elkezd taasszal vedleni csak valamelyik kevésbbé valamelyik bedig nagyony nagyon.
2019. jan. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem kötözködés és nem ellened, de tél van :D Eléggé szomorú, ha már nem csak a növények, hanem az állatok is összezavarodnak a megfelelő időjárást illetően... :(
2019. jan. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem azt mondtam hogy tavasz van hanem azt hogy akkor szokott általában elkezdeni vedleni minden állat!De ez az eset most hamarabb elkezdte!Van ilyen!
2019. jan. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Oké, en meg mondtam hogy nem ellened szólt :D
2019. jan. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én értem!
2019. jan. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!