Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen versenyekre, kiállításo...

Milyen versenyekre, kiállításokra vagy ilyesmikre tudnám nevezni a nyuszim?

Figyelt kérdés

Van egy törpenyuszim és kíváncsiságból nevezném mondjuk kiállításra ha van rá lehetőség vagy bármilyen internetes versenyre.

Helyileg Fejér megyében vagy környékén érdekelnének a kiállítások.

Ha valaki tud ilyenről vagy közelgő eseményről leírná nekem? A helységet is vagy a honlapot ahol megtalálom.

Köszönöm


2019. febr. 3. 14:45
 1/8 anonim ***** válasza:
67%
A legtöbb ilyen helyre csak tenyésztők vihetik a saját állatukat!
2019. febr. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Lehet vinni hobbi nyuszikat is pár helyre. A helyi kiállítás még sokára lesz de volt kinn pár olyan nyuszi akit csak a gazdija akart megmutatni.
2019. febr. 3. 15:22
 3/8 anonim ***** válasza:

Mivel nem vagy tenyésztő, csak hobbiból tennéd ezt, szerintem ne ki a nyuladat ennek az óriási stressznek puszta szórakozásból.

Viszont vegyél mellé társat, mert nyulat egyedül nem szabad tartani!

2019. febr. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Oké akkor ajánlj valami mást. Amin részt vehetne.
2019. febr. 4. 13:55
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha a nyuszid érdekeit nézed, amit remélek, akkor nem kell semmin részt vennie. Minek? Neki ez nem jó. Ne légy önző.

Inkább vegyél mellé társat, és gondozd, etesd őket megfelelően.

2019. febr. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nem tudom a nyuszimnak az mondjuk mér tesz rosszat ha lefotózom és nevezem valamin. Az oké hogy ne hurcolásszam. Viszont valami oldal ahol jelenleg van valami fotós verseny vagy lesz arra szívesen nevezném. Bármiféle.

Társat mostanában nem fog kapni, de én mindenképpen szeretnék. (szülők) Majd lesz neki, de első célom, hogy szerezzek neki egy kifutót és egy szőnyeget a szobámba, hogy tudjon binkyzni.

2019. febr. 6. 15:41
 7/8 anonim ***** válasza:

Ja, akkor félreértettelek, ne haragudj. A fotózás és fotóval nevezés persze, hogy nem gond neki :)

A társ viszont fontos lenne; beszélj erről a szüleiddel, nem azért, hogy te akarsz még egy nyuszit, hanem a nyuszinak úgy teljes és kielégítő az élete, ha van mellette egy másik nyuszi.

Van olyan ország, ahol már tilos törvény szerint is egyedül tartani.

2019. febr. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

oké értem, de nem ez volt a kérdésem.

Sokan tartják egyedül a nyuszijukat mégis 10+ évig élnek. És a tenyésztő se mondta, hogy muszáj a 2 nyuszi. Másrészt megmár mondtam a szüleimnek de szerintük ez az egy nyuszi is sok. Ennyi. De amint úgy lesz, lesz neki társa mert én is szeretnék mellé egyet. Valami ajándékként kérem majd mint pl. jó évvégi bizi vagy ilyesmi.

2019. febr. 8. 16:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!