Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A hörcsögök tudnak úszni?

A kri$$ buddha kérdése:

A hörcsögök tudnak úszni?

Figyelt kérdés

2019. febr. 22. 11:58
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ha rá van kényszerülve, minden állat tud úszni. Tehát nem fog elsüllyedni, mint egy darab kő, hanem valameddig úszik, még ha kapálózva is. De nem szeretik a hörcsögök a vizet, és szerintem nem is bírnák sokáig az úszást.

Én egeret fogtam úgy, hogy beleesett valahogy az esővizes hordóba, s szerencsétlen ott úszott körbe-körbe, nem tudott kijönni. Mázlija volt, előbb találtam meg, mint valamelyik macskánk. Látszott rajta, hogy már a végét járja, nem sokáig bírta volna. Annyira megsajnáltam, hogy elengedtem.

Pechemre pont akkor jött apám, s mikor meglátta, hogy eleresztem "azt a büdös férget", rögtön le is húzott nekem egy sallert. Mindegy, az egér megmenekült, a hörcsögöt pedig ne tedd vízbe :)

2019. febr. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Tud úszni, de tilos fürdetni.
2019. febr. 23. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!