Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Kisnyulakrol lenne szó, hogy...

Kisnyulakrol lenne szó, hogy baj lehet e ez? Többi lent.

Figyelt kérdés
Születtek kisnyulaim, két hetesek múltak, mar kicsit maszkalnak is, es megfogtam az egyiket, bevittem a házba is, és hogy van e ra esély hogy nem fogja őt szoptatni? Elvileg a szagok miatt, amik ra kerültek. 10percig nem volt bent a házba, visszaraktam. Van egy kis nyúlóluk kint, ott vannak elhelyezve es most félek hogy nem fogja szoptatni. Szerintetek?

2019. ápr. 16. 21:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Csak a mi hajdani anyanyulunkból tudok kiindulni: kb. egy hetes korukban általában ideiglenesen átpakoltuk a kicsiket, hogy ki tudjuk szedni az elletőládából az esetleg elhullott fiakat, de ettől még később ugyanúgy szoptatta őket. Két hetes nyuszikról már fénykép is van, hogy fogjuk őket. Szóval szerintem ne aggódj!
2019. ápr. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ:)
2019. ápr. 16. 22:25

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!