Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » S. O. S. Mi lehet a baja a...

S. O. S. Mi lehet a baja a tengerimalackámnak? Többi lent!

Figyelt kérdés

A 10 hónapos fiú tengerimalacomnak a fél szeme alsó része felduzzadt és piros,(ahol fehér szokott lenni) ráadásul egyfolytában vakarni akarja!!!Mit tegyek? Ez minek a tünete?

Minden választ köszönök



2019. ápr. 30. 21:38
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
Úgy bírom hogy azokat akik itt kérdezősködnek ahelyett hogy orvoshoz vinnék mert lehet hogy nagyobb baj lesz abból ha elhanyagolod a betegségét.
2019. ápr. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De most láttam és már nem tudok menni orvoshoz vele!
2019. ápr. 30. 21:42
 3/8 anonim ***** válasza:
58%

Mit tegyél? Keress egy egzotikus állatorvost a közelben és vidd el! Ha komolyabb baja van, csütörtökig belehalhat, úgyhogy olyat keress, ahol ügyelet van.


A Facebookon több tengerimalacos csoportot is találsz. Kérj segítséget, hogy ajánljanak hozzáértő orvost, mert sajnos nem mindenkinek van tapasztalata tengerimalaccal.

2019. ápr. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
persze mert este 10kor ez oylan knnyű , főleg, ünnep előtt....
2019. ápr. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
60%
Igenis könnyű, beírod, hogy ügyeletes állatorvos. Nyilván ha 12 éves a kérdező a szülei lefogják tojni, és nem utaznak érte akár 70 km-t is. Én is ünnepekkor vittem a cicám ügyeletbe. :D De ugyanez ha felelőlen felnőttről beszélünk, vagy ha épp nincs autója. :D
2019. ápr. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
vagy épp munkája van és nem kap szabit? de komolyan itt nagyon okos mindenki
2019. ápr. 30. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Ma reggelre a malackám teljesen jól lett,

(Este kamillateával "kimostam" a szemét)

2019. máj. 1. 08:33
 8/8 anonim ***** válasza:
43%
A kamilla szárít. Szem környékén nem javasolt használni, mert többet árt, mint használ. Emellett a malac társas állat, így légyszi fogadjátok örökbe mellé egy azonos nemű malacot. Vagy keressetek fel tenyésztőt.
2019. máj. 1. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!