Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ablakunk olyan irányba néz...

Ablakunk olyan irányba néz ahova egész nap reggeltől besüt a nap. Van egy kis törpehörcsim akinek nagyon melege van a szobában. Ha egész napra lehuzzuk a redőnyt csak a kis csiikok maradnak akkor az nem árt a kis jószág szemények?

Figyelt kérdés
itt arra gondolok, hogy nem fog romlani a látása ha nem kap elég napfényt? mit lehetne ezellen tenni?
2010. júl. 8. 12:19
 1/3 anonim ***** válasza:

hát kellene neki a fény, de még mindig jobb, mintha megfőne.

Viszont létezik olyan fólia, ami fény és hő védő. Tehát a világosságot átengedi de káros sugarakat nem. De hogy az mennyire csökkenti a meleget nem tudom.

2010. júl. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Éjszakai állatok, nappal a természetben egy sötét üregben vannak és csak sötétedés után jönnek elő, világosodás előtt el is mennek aludni, szval ez neki a természetes. Ha téged nem zavar hogy sötét van, jó megoldás, a höri észre se veszi, hiszen bent alszik a házikóban..
2010. júl. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Abból ahogy leírtad azt hiszem az én hörim is egy ilyen szbobában van és én egyszerűen elhúztam a függönyt, mivel a hörik éjszakai állatok nem zavarja őket a fény hiánya, szerintem így még jobb is nekik.De ha a zavarja akkor egyszerűen kapcsold fel a villanyt!
2010. júl. 9. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!