Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Úsztattátok már a hörcsögeiteket?

Úsztattátok már a hörcsögeiteket?

Figyelt kérdés

Egy biztos, a hörcsögök tudnak úszni! A nagy kérdés, mennyire szereti a vizet?! Azt vettem észre, ha vízbe teszem, és hagyom hogy ússzon, akkor éjjel nem annyira aktív. Mintha kellőképp kifáradna! Bár mikor visszateszem a helyére, gubbaszt a sarokban egy ideig. Persze figyelek a víz mélységére, és hőfokára. a víz mélysége annyi, hogy nem ér le a lába, szóval úsznia kell. a hőfokról meg annyit, hogy meleg a víz! Mikor kezd kifáradni, akkor sokszor felborul magától, és kapálózva elmerül...Na ilyenkor gyors kiveszem. gondolom elzárja a légutakhoz vezető utat, hogy víz ne kerülhessen a tüdejébe.

Nos, akkor várom a beszámolókat, vagy épp ahogy ezen a websiteon lenni szokott, a fikázásokat! :O)


2010. júl. 9. 22:21
 1/10 anonim ***** válasza:
Egyszer kipróbáltam de sajnos utána nagyon szörcsögtek.
2010. júl. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
nem lehet, hogy hideg volt a víz ?
2010. júl. 9. 22:25
 3/10 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy ez nem idevaló válasz, de én a tengerimalacaimat úsztattam. Persze én is vigyáztam rájuk, de hát látszott, hogy nem úszásra teremtettek. Olyan kicsi lábacskájuk van a testükhöz képest, hogy sztem nagyon nagy fáradság nekik fent maradni a víz tetején. Csak párszor próbáltam ki, mert utána mindig lelkiismeret furdalásom volt, mintha "kínoztam" volna őket, pedig azt tényleg nem akartam.:/:)

Szerintem meglesznek a hörik is úszás nélkül:)

2010. júl. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Még nem próbáltam. De az egyik barátnőmnek van hörcsöge, tengerimalaca és nagyon szeretik a vizet :D. Már láttam amikor fürdeti a tengerimalacot. Hát az a malac tényleg tengeri :D
2010. júl. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

a youtubon sok sok videó van e témában, érdekes...:)

Bár ha nem "öljük" meg így őket, és nem ez a cél:), akkor végülis ez egy foglalkozás is lehet a hörcsögök felé ! :)

2010. júl. 9. 22:37
 6/10 anonim válasza:

én egy közeli tóban próbáltam de lement teneralatjáróba:(

de azóta van egy vitorlásom ami mindig fentmarad:D

2010. júl. 10. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
:)
2010. júl. 10. 09:33
 8/10 anonim ***** válasza:
Melyik tavon voltál mert megyek pecázni, jah meg hogy kukoricát vigyek vagy gilisztát, mit szeret jobban?
2010. júl. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Tegyél bele olyan tárgyakat amin kijöhet, pl háromszög hasábot, vagy valami hasonlót. Ha odamegy azt jelzi hogy már nem szeretne többet úszni :)
2010. júl. 11. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
üdv! ha beteszek bármiféle szigetet, akkor egyből megtalálja, és mint mindenki a strandon, inkább a parton van, mint a vízben. :) Szóval ezt azért nem tartom jó ötletnek, mert a meleg vízben nem fázik meg, de amint kijönne mondjuk a szigetre, akkor megfázhat, hisz ilyenkor hihetetlenül tud reszketni. Elég vékony a bőre, valószínűleg ezért. Szóval amint kijön a vízből, rögtön megy a pamut törülközőbe, és hagyja magát, hogy száraz-nedvesre töröljem. :o)
2010. júl. 11. 23:41

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!