Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Budapesti vagy környéki...

Budapesti vagy környéki lovardát tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés

Kb. 6-7 éve járok nyári szünetekben lovagloni, viszont ezt kevésnek éreztem, úgyhogy év közben is elkezdtem. Ez másfél évig tartott, aztán volt egy másfél éves kihagyásom egy baleset miatt, viszont most szeretnék visszatérni a lovagláshoz, de nem tudom, hogy hol tudnék lovagolni. (Az előző helyre nem tudok visszamenni, mert az oktató mostanában nem ér rá, elvileg már nem is nagyon lovagoltat)

Hobbi szinten szeretnék lovagolni heti 1-2 alkalommal, eleinte inkább futószáron, mert vannak még olyan dolgok, amik nem mennek jól. Nagy előny lenne, ha tudnának adni egyesületi igazolást.

Helyileg főként a 16.-17. kerület és környékük lenne a legjobb.



2019. szept. 8. 08:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Csömörön van jópár lovarda.
2019. szept. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, ezt tudom, csak az a kérdés, hogy melyik(ek) jó(k)? Meg hol tudnak adni egyesületi igazolást?
2019. szept. 8. 18:10
 3/4 anonim ***** válasza:
Én a 16.-17.kerülettől autóval fél órára tudok lovardát (Veresegyház mellett, Őrbottyánnál van a lovarda). Lehet egyesületi tagnak lenni, es akkor igazolást is adnak.
2019. szept. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Soroksár környékén van egy jó lovarda nyiharda a neve keress rá térképen
2019. okt. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!