Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Állatok » Lovak

A kérdés

Milyen hobbi lovakat vegyek?

Tereplovagláshoz, ugratáshoz, díjlovagláshoz keresek lovakat (kettőt). NEM versenyekre, hobbi lovagláshoz akik kezdő lovasok mellé is jók. A lényeg hogy nyugodt, jól idomított, iskolázottak legyenek. Milyen fajtában érdemes gondolkodnom illetve hol lenne érdemes vásárolni?

Keress kérdéseket hasonló témákban: , fajta, vásárlás

okt. 9. 21:47  Privát üzenet  

A válaszok
A kérdező kommentje:

Fél-ridegtartásban lennének, és jobb lenne ha nem nagyobb fajta lenne

# 1/5Időpont okt. 9. 21:51 Privát üzenet
A Huculokat ajánlják ilyenekre.

A válasz 48%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 37%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont okt. 10. 05:09 Privát üzenet
Magyar fajták között teljesen nyugodtan nézelődhetsz, magyar sportló, magyar félvér, mezőhegyesi félvér, kisbéri mind megfelelhetnek a számodra. A többi viszont teljesen a ló képességeitől és az eddigi tudásától függ. Szóval pl. lovasok.hu keresőjébe bejelölgetsz minden kritériumot, és szerintem mindenképpen találsz megfelelő lovat. De mindenképpen menj el kipróbálni a lova(ka)t ami(ke)t kinéztél, és a leginkább megfelelőket válaszd.😊

A válasz 48%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont okt. 10. 14:00 Privát üzenet
Előző vagyok, de ha inkább minél kisebb egyedeket keresel akkor szerintem megéri a huculok, esetleg a hafik környékén is, de az általam említett magyar fajták között is akadnak alacsonyabbak. Remélem tudtam segíteni😊

A válasz 48%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont okt. 10. 14:02 Privát üzenet
*környékén is keresgélni😅

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont okt. 10. 14:02 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hány éves korukban kell megpatkoltatni a lovakat?
Hány éves korig kezdhetek el lovagolni?
Szerintetek kezdjek el megint lovagolni ezek után?
Mivel kenik a lovakat kiállításon, szélén, hogy jobban kiemelje a szemeit, orrát, ereket?
Ha lovakat kezdenék tartani, abból hogyan lenne hasznom? Vagy ez csak egy hobbi lehet?
A LOVASOK. HU oldalon néztem eladó lovakat, és rengeteghez ez van irva: Alkalmas: hobbi, stb. Mi az a hobbi? Otthoni "használatra", nem verseny, nem iskolaló, csak házikedvenc?

Kérdések az Állatok rovatbólKérdések a Lovak rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!