Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Tudnátok Kaposváron+környékén...

Aszmiti kérdése:

Tudnátok Kaposváron+környékén jó lovardákat mondani?

Figyelt kérdés

Kaposváron tanulok az egyetemen, és szeretném a lovamat ide hozni. Olyan helyet keresek, ahol tudok fejlődni.

Kérlek írjatok pozitívumokat vagy negatívumokat a lovardák mellé.



2019. okt. 15. 11:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Jo par evvel ezelott a Meistro lovardaban tanultam Kaposvaron. Akkor kb az volt az egyetlen hobbilovarda a varosban, azon kivul csak az egyetem lett volna. En anno nagyon jo alapokat kaptam tudasban toluk, de nem tudom azota miben, merre es mennyit valtoztak. Egy biztos, Nemzeti Vagta elofutamot naluk rendezik, szoval nem egy kis putri hely. Remelem tudtam segiteni.
2019. okt. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Mirza lovasudvar, nagyon kedvesek az edzők, megtanítják jól a dolgokat, van terep és ugrás is, van hogymegengedik, hogy felülj a karámba, ha ismered az egyik lányt akinek van saját lova akkor mehettek együtt is terepre akár, ha megbeszélitekés épp van egy kiscsikó :D
2020. jún. 8. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!