Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Nem tudom, hogy kezdjem el a...

Nem tudom, hogy kezdjem el a fogalmazást. Segítene valaki?

Figyelt kérdés

Egy lovardába vagy egy kolostorba kell képzeljem magam. Azt mondta a tanár, hogy lehet az a címe, hogy “Egy napom” ....

És középkorinak kell legyen. E/1. személyben kell írjam. :(( Ha valaki tud segíteni azt kérem 😓 ://///



2020. márc. 2. 16:36
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja és még az, hogy hogyan kerültem oda? És nekem mi a feladatom ott.
2020. márc. 2. 16:38
 2/5 alletta ***** válasza:
50%
szerintem írd le egy elképzelt napodat, hogy reggeltől lefekvésig mi történt veled. legyen benne állat, növény, emberek, esetleg konfliktus valakivel, annak megoldása.
2020. márc. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
50%

Egy napon reggel felébredtem, hogy iskolába induljak, és megdöbbenve vettem észre: nem otthon vagyok, a jól ismert szobámban, kényelmes ágyamban a paplan alatt, hanem egy teljesen ismeretlen helyen, magas, hideg kőfalak (magas szénakazlak és zaboszsákok) között.

Nagyon megijedtem, de furdalt a kíváncsiság is - vajon mi történhetett? felkeltem, és lábujjhegyen lopakodva elindultam, hogy felfedezzem ezt a furcsa helyet, ahova ki tudja, hogyan kerülhettem ébredéskor...

(innen aztán hajrá, a bevezető már megvan)

2020. márc. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem kötekedni akarok, de a középkorban nem voltak még lovardák. Maga a lovarda 20 századi "találmány".

De ha mindneképpen lovasat akarsz, akkor egy jó tipp Attila hun lovas népének egy napja

2020. márc. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Már megírtam a fogalmazást. Ha nem írtam volna meg,akkor egy nagy 1-es került volna a krétába 😂 Nem sikerült olyan rosszul. Egyébként a tanár mondta, hogy középkori legyen 😄
2020. márc. 9. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!