Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mi a legolcsóbb és legegyszerű...

Brigike1997 kérdése:

Mi a legolcsóbb és legegyszerűbben felépíthető beálló avagy box -szerűség 2 lónak? Illetve aki használ állattartó sátrat othon annak mi a véleménye róla? Nem a nagy iparira gondolok hanem a 8m hosszúra.

Figyelt kérdés
Teljesen össze vagyok már zavarodva . Hónapok óta azon rágom magam hogy a füves karámba milyen beállót vagy box valamit rakjak 2 lónak ami lehetőleg 300eft fedez . A fa anyag iszonyat drága. A neten van fent 2 kocsi számára való lemez beálló nyereg tetovel de azoo ugye bar 2m magasat csak . Viszont méretben tökéletes lenne a lovaknak de ugye lemez és nem tudom mennyire lenne praktikus a felrideg tartáshoz. Illetve az emag állattartó sátrat néztem még ki ami 8m hosszú és 3.3m széles. Kifejezettem lovak,marhák nagytestű állatok tartására való. Viszont tartok tőle hogy az esetleg nem lenne elég tartós. 1 év garanciát adnak rá. Esetleg akinek van ezzel tapasztalata illetve használt örülnék ha válaszolna. Illetve ki mivel oldotta meg a lovak helyét ami lehetőleg gyorsan meg van. 160-170cm marmagas lovak lesznek .

#ló #istálló #állattartó sátor
2020. márc. 9. 11:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Pl.: [link]
2020. márc. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Engem az a sátor nem győzött meg. Elég sötét, meg nem tudni mennyire állja az uv-t az esőt, szelet. Na meg mennyire tartós úgy az egész szerkezet. Max szénát tartanék benne, de lovat nem.

Papa azt csinálta régen, hogy akác oszlopokat rakott le vagy 6ot,3 oldalról keresztbe is rögzített rudakat 2 sorban, tetejének csinált lejtést, belécezte fóliát és hullámpalát rakott rá. Fő szélirányból bedeszkázta. A többi 2 oldalra meg ponyvát tett és sűrűn kukorica szárat rakott, míg nem szerzett megint deszkát, hogy tovább haladjon a burkolással. A kukorica a szél ellen is védett, meg valamelyest szigetelt is. Aztán szép lassan csak összeállt. Van aki OSB lapból csinálja az oldalát, de az könnyen és szilánkosan törik, könnyen okozhat sérülést.

2020. márc. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2020. márc. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!