Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Csongrád megyében környékén...

Csongrád megyében környékén igényes lovarda?

Figyelt kérdés
Szegedi vagyok, eddig Hmvhelyre jártam lovagolni, de lovardát szeretnék váltani. Olyat keresnék, ami igényesebb, nagyobb (pl. Tatti) versenyekre is vinne, nagyobb szintű lovast, olyan edzővel aki esetleg már eredményeket is ért el. Eddig amin gondolkodtam Mezőhegyes vagy Kecskemét, de hátha van, ami közelebbi.

2020. márc. 9. 17:12
 1/5 A kérdező kommentje:
Kiegészítés:díjugratásról lenne szó, saját lóval, bértartási lehetőséggel!
2020. márc. 9. 17:14
 2/5 anonim ***** válasza:

Berente Krisztina

Petőfitelep

Töltés mellett

2020. márc. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Göndör soron
2020. márc. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Domaszék Equest sportlovarda

[link]

Van fedeles és díjugrató edzőtáborok is, ráadásul közel van Szegedhez.

2020. márc. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
10%

A göndörsorra el ne menj! Elmentem egy oktatásra, a tanár 10 percig üvőltött velem, a sírás kerűlgetett. A lovak tiszta hülyék, a lovasok össze-vissza mennek, a tanár egy őrűlt, barátnőm is inkább lemondott a lovaglásról és kiiratkozott.. Azért üvőltözött velem a tanár, mert gatyaszárral lovagoltam szerinte,amikor már téptem a ló száját,de a lónak meg sem kottyant, az összes ló keményszájú, és a tanárokat csak a pénz érdekli, a gyerekeket le se szarják. Én eddig újszegedre jártam a Lovas Huszár Sportegyesületbe, de sajnos bezárt. Az egy ritka jó hely volt.

Ezen kívűl nem tudok más jó lovardát, esetleg a Sissy Lovas Sportegyesület,de az vagy 20-30 km-re van innen (facen megtalálod őket). Esetleg meg ilyen suttyo lovardak vannak, de azt nem nagyon ajanlom :D remélem, tudtam segiteni!

2020. márc. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!