Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hidegvérű és homokos lovak...

Hidegvérű és homokos lovak között miben nyilvánul meg a különbség? Mire használnád őket?

Figyelt kérdés

2020. márc. 17. 09:43
 1/6 anonim ***** válasza:
74%

Homokos ló? Két csődör? :P


Ilyen szakszóról még nem hallottam, mire gondolsz? Sodrott lóra?

2020. márc. 17. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%
Vagy melegvérű lóra, és a homokos csak egy gyenge poén volt?
2020. márc. 17. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
33%

Homokos ló nincs! :'D


Ha sperma vételi helyen voltál maximum ott láttál ilyet, hogy egymásra ugratják az állatokat, de én csak bikákat láttam nem tudok lóról is, így tehát az ilyen állatok sem homokosok, pl. bikákkal tojcsit etetnek, mert olyan hormont termel náluk, ami a libidót elősegíti.


De nincsenek homokos állatok, ha egymásra ugranak az sem azt jelenti, pl. tehénnél ivarzás előtt csinálják, bizonyos állatfajnál meg a dominanciát így jelzik, tehát azt hogy az adott állat alfa szerepéért való jelzés, tehát, hogy az adott állat a főnök.


A hidegvérű és a melegvérű nem azt jelenti. :'D


A hidegvérűek általában immunis fajta, igásló vagy hegyi ló típusúak.


A melegvérű lovak a hátas lovak, vagy fogat lovak is vannak, de pl. melegvérű a verseny ló is.


Honnan vetted ezt a h*lyeséget? :'D

2020. márc. 17. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Hidegvérűek nagyobb, robusztusos testalkattal rendelkeznek. A hidegvérű kifejezés a nyugodtságukra utal. Ezek általában munkalovak, mezőgazdaságban, régen áruszállításban használták őket. Simán el tudnék képzelni lovardákban is egy-egy hidegvérűt a nehezebb lovasok számára.

A melegvérűek a ma ismert legtöbb fajta, lovagolni, kocsizni tenyésztik őket. Sodrott pedig a kettő keveréke. Ők is ugyanúgy alkalmasak lovaglásra kocsizásra. Testesebbek, mint a melegvérűek, de nem annyira kötöttek, mint a hidegvérűek.

2020. márc. 18. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
61%

Tudományosan bizonyított, hogy állatban is előfordul a homoszexualitás.

Amúgy szerintem a kérdező csak szóviccnek szánta.

2020. márc. 18. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
16%

5

Igen, tudományosan előidézett körülmények között.

2020. ápr. 7. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!