Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hátsó nyeregtáska rögzítésére...

Hátsó nyeregtáska rögzítésére ötletek?

Figyelt kérdés

Vettem egy hátsó nyeregtáskát, de csak két ponton tudom rögzíteni oldalt, és attól tartok, ha telepakolom akkor ugrálni fog a ló oldalán.

Szeretném még 3 helyen rögzíteni, egyszer a tetején, középen, és még a táskák alján. Sajnos a táskán nincsen több karika vagy bújtató. Valakinek van valami ötlete vagy tapasztalata, hogy hogyan lehetne ezt kivitelezni?

(eddigi legjobb ötletem, hogy varrok rá még 3+ karikát, a felső karabinerrel a nyereg hátuljához, a másik kettőt pedig madzaggal a felrántószíjakhoz rögzítem)



2020. márc. 25. 15:32
 1/2 anonim ***** válasza:
54%

Ez lehet hülyeség, még nem próbáltam én se, csak elméletben gondolkodtam rajta :D

Farmatringot tenni a lóra és ahhoz rögzíteni a táskát.

Vagy akár a farmatringot a táska “tetején” átvezetni, nem alatta és akkor leszorítja a táskát.

2020. márc. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem nagy mozgású lovam van, de a két darab MEGFELELŐEN beállított rögzítőszíj tökéletesen a helyén tartja a nyeregtáskát. Egyenletesen kell bele pakolni, és menet közben is figyelni kell az egyensúlyra (ne csak az egyik oldali rekeszből használd az italt, hanem a másikból is pl.)
2020. márc. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!