Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Fóton és/vagy környékén...

Fóton és/vagy környékén vannak díjugrató lovardák?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Tudom, hogy most karantén van és nem nagyon járkálhatnak az emberek, de azért felteszem a kérdésemet.

Tehát, olyan lovardákat, istállókat keresek ahol megtanítanak díjugratni. Nem kell a legszuperebb helynek lenni, lehet tanya is csak lehessen ugratni. Lovasok.hu-n kerestem, de érdekelne ki milyet ismer. Véleményeket is kérnék.


Válaszokat előre is köszönöm!



2020. márc. 28. 13:25
 1/1 anonim válasza:

Hol laksz ?? Igazából bárhol lehet bármilyen lovardában , tanyán nem kell a legdrágább én pl. egy tanyán lovagolok voltam már lovardában is de azt nem szerettem (kb fél évet jártam oda ) rosszul bántak a lovakkal és a lovaglás nagyon sokba került . Ezért a közelünkben lévő tanyán kezdtem el lovagolni és nekem ez bevált , külön nem hiszem , hogy külön megtanítanak a díjugradásra előszőr kezded az alapoknál és így tovább ha már lovagoltál akkor kb.

1-2 hónap és díjugrathatsz én a tanyát ajánlom ott nem a pénzre mennek rá hanem arra , hogy minél többet tudj.

2020. márc. 30. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!