Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Honnan lehet jó galoppnyerget...

Honnan lehet jó galoppnyerget venni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nyeregvásárlás előtt állok és az lenne a kérdésem, hogy melyikek a legjobb nyeregmárkák a galopp világában? Első sorban munka nyereg érdekelne, bőrből, legalábbis bőr hatású anyagból. Továbbá érdekel még az is, hogy van e valamilyen oldal kifejezetten a galopp-pal kapcsolatban?


Válaszokat előre is köszönöm!



2020. ápr. 19. 17:50
 1/2 anonim ***** válasza:
A “galopp világában” nem vagyok otthon, de a Wintec márkának azt hiszem van galopp nyerge. Alapjáraton jó nyergeket gyártanak (persze nem csúcskategória), nekem is van egy, úgyhogy szerintem a galoppnyergük se lehet rossz.
2020. ápr. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én is a Wintech galopp nyerget ajánlanám, mert azt Most itt Magyarországon is be lehet szerezni.De ha esetleg nem okoz gondot, akkor a Zilco.eu -n nézz körbe.Ott van minden galoppfelszerelés. Még itt egy pár galoppos bolt ha kell: Jockeytack , Galopp shopen
2021. ápr. 7. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!