Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ezzel mit akart kifejezni?

Ezzel mit akart kifejezni?

Figyelt kérdés

A lovardában, ahová járok, van egy kicsit lusta, hajtósabb, makacs iskolaló. Én nagyon szeretem, sokat lovagolom, úgy szeretem, mintha az enyém lenne.

Egyszer eü. okokból nem lovagoltam egy darabig. 2 hónap telt el a látogatása között, mikor odaértem hozzá, ő a boxából kidugta a fejét és először a jobb vállamra tette a fejét, majd áthúzta a fejem fölött, a balra tette, aztán vissza és olyan szépen nézett rám. :D


Régebben, amíg nagyon-nagyon lusta volt, sokan utálták, leszólták, extrém módon pálcázták, alig voltunk páran, akik jól elvoltak vele.



2020. máj. 7. 16:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez okos lóra vall.


Mivel hosszú időre magára volt hagyva nem tehetett mást, mint elmélkedett, így rájött, hogy az általános természettörvények megfogalmazására minden Gauss-féle koordináta-rendszer elvileg egyenértékű.

2020. máj. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Már harmadjára olvasom el a válaszodat, de még mindig mosolygok rajta :D
2020. máj. 7. 17:57
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Megismert, örült neked :) Tessék megbecsülni az ilyen pillanatokat, mert nem könnyen osztogatják a lovak! Falatért óbégatás meg puncsolás persze van, de ez most nálatok nem erről szólt :)
2020. máj. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Megszeretett egyszerűen :D
2020. máj. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
25%
Nem akarok ünneprontó lenni, de nem lehet, hogy csak "útban voltál", és mögötted nézett valamit, aztán a másik irányba is elnézett? A kedvenc pacimmal néha megesik ez a szituáció, ettől függetlenül megismerhetett és kedvelhet :)
2020. máj. 7. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!♡
2020. máj. 8. 09:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!