Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szülinapra milyen fajta lovat...

Szülinapra milyen fajta lovat ajánlotok?

Figyelt kérdés
2020. máj. 19. 11:33
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
19%
Én még sosem ettem, vagy nem tudok róla, finom? Állítólag édeskés ízű.
2020. máj. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
33%
Finom, csak eléggé meg kell sózni
2020. máj. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
83%

Hintalovat.


Milyen választ vársz erre? Azt sem tudjuk mennyi idős a "lovas", mennyi tapasztalata van lovaglás vagy egyáltalán a lovak terén. Nem mindegy hol tartaná, lenne-e pénz állatorvosra stb.

2020. máj. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
26%
Vizilovat.
2020. máj. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 Sssaszem ***** válasza:
0%
Kedves Kérdező! Miért szeretnél lovat? Ha kezdő vagy, akkor magasan képzett lovat ajánlok neked haflingi legyen, mert nagyon nyugodt, Az enyém hafi és ő nagyon nyugodt és pont hozzám való. Nem tudom, hogy milyen szinten állsz lovaglásilag. Kedző, középhaladó, vagy haladó, profi vagy? Elsző lónak egy jól belovagoltat ajánlanék, amelyik mindig minden körülmények között szót fogad és hallgat rád. Kezdőként olyan 8-9 éves belovagoltat ajánlanék. Hafi lenne ideális ló, mint kezdő lovasként.
2020. máj. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
74%

Hafiból is van több féle. Én is hafin tanultam.

De 2 haflingi is földbe döngölt már. És akárki ült rájuk mindenkit levagdostak egy idő után.

Ne ajánljunk semmit úgy hogy nem tudjuk a körülményeket na meg hogy mire kell a ló.

Ugratni pl. nem egy haflingit kéne venni illetve díjlovaglásra se nagyon alkalmasak. Ha magas a kérdező akkor szintén nem jó neki egy hafi.

2020. máj. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezőnek unikornist ajánlok szülinapra, lehetőleg héliumosat😁


Hafi kérdésben azt nyilatkoznám, hogy jelenleg egy osztrák sport haflingit lovagolok. Finom vonalai vannak, akciós a mozgása és jól is ugrik. Nagyon szorgalmas kis lovacska. Persze lovagoltam hordó forma lusta makacs haflingit is, ég és föld a kettő, ráadásul mindkettő telipapíros tisztavérű.

2020. máj. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
0%

Jó kis loporkolt egy kis nokedlivel!!

Ahogy belegondolok, meg mindig érzem nagyanyám istenien elkészíttett loporijet, sok borssal fűszerezve!

2020. máj. 20. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 Sssaszem ***** válasza:
Kedves Kérdező!!!!! Miért szeretnél lovat születésnapodra? Milyen szinten állsz?
2020. máj. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
48%
Bevallom: én is szeretnék egy lovat a születésnapomra. Vagy bárkinek a születésnapjára.
2020. máj. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!